رفع خط خنده

از بین بردن خط خنده

برای از بین بردن خط های عمیقی که در اطراف لب ها ایجاد می شود روش های متفاتی وجود دراد که می تواند برای از بین بردن چین و چروک ها به شما کمک زیادی کند.این چروک ها عمق زیادی دارند و به همین دلیل نمی توان با کرم ها و محلولهای موضعی آنها را ازبین برد.روش های جوانسازی متفاوتی در کلینیک زیبایی نسیم برای این گونه مشکلات در خانم ها و آقایان در نظر گرفته شده است.

از جمله این روش ها می توان به تزریق چربی و همچنین تزریق ژل اشاره کرد.

از بین بردن خط خنده

تزریق چربی در خط خنده چگونه انجام میگیرد ؟

در ابتدا چربی ها از برخی از مناطق مورد نظر برداشته می شود و در داخل دستگاه های مخصوص ریخته شده تا از هر گونه مواد اضافی پاک می شوند پس از اینکه وارد سرنگ های مخصوص می شود به زیر پوست تزریق می شوند و باعث می شوند زیر پوست حجم بیشتری به خود بگیرد و به همین دلیل چروک ها دیگر نمایان نخواهد بود.یکی از مهمترین مزایای تزریق چربی این است که از بدن همان فرد برداشته شده و احتمال ایجاد عفونت بسیار پایین می باشد .

تزریق ژل در خط خنده

تنها تفاوتی که با تزریق چربی در این روش وجود دارد به جای چربی پر کننده هایی که به ژل معروف هستند وارد سرنگ ها می شود و به زیر پوست فرد وارد می شود .این روش ها توسط متخصصین با تجربه در کلینیک زیبایی نسیم قیطریه انجام می شود .

ماندگاری این روش ها بیشتر از یک سال نیست و فرد می تواند در صورت رضایت داشتن از این روش های جوانسازی پوست دوباره به کلینیک زیبایی مراجعه کند تا از این روش ها استفاده کند .

این روش ها دردی ندارند و شما می توانید نتیجه را بلافاصله بعد از عمل مشاهده کنید.

برچسب گذاری توسط , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + پانزده =