رفع خطوط اخم

رفع خط اخم

یکی از مشکلات پوستی در زمان مراجعه به متخصص پوست و مو ، درمان جای اخم و خطوط ایجاد شده ناشی از آن است . وجود خطوط عمیق و یا سطحی برروی پیشانی و خط اخم باعث می شود که چهره ی شما خشمگین و عصبانی به نظر برشد ، به علاوه این که وجود خطوط افقی و یا عمودی روی صورت رفته رفته عمیق تر شده و درمان آن دشوار خواهد بود .

%d8%a7%d8%b2-%d8%a8%db%8c%d9%86-%d8%a8%d8%b1%d8%af%d9%86-%d8%ae%d8%b7%d9%88%d8%b7-%d8%a7%d8%ae%d9%85

درمان خطوط ایجاد شده ناشی از اخم

یکی از موثر ترین و مفید ترین شیوه ها برای از بین بردن خطوط اخم ایجاد شده روی پیشانی ، تزریق بوتاکس می باشد، بوتاکس ماده ای است طبیعی که می تواند برای شما جوانسازی و شادابی را به همراه داشته باشد .

با تزریق بوتاکس در خط اخم می توان آثار جوانی و شادابی پوست را مشاهده کرد، بوتاکس باعث می شود که عضلات غیر ارادی صورت به صورت موقت فلج بشوند و البته با ضعیف شدن عضلات صورت امکان اخم کردن وجود نخواهد داشت ، در نتیجه چین و چروک های سطحی محو و از عمیق شدن چروک های قدیمی و عمیق جلوگیری می شود .

تزریق بوتاکس

فواید بوتاکس برای خطوط اخم

1- بوتاکس مانع از ایجاد چین و چروک می شود.

2- بوتاکس چروک های سطحی را محو می کند و چهره را شاداب می سازد.

3- بوتاکس های مرغوب جنبه ی درمانی داشته و پیری پوست را بر طرف می سازد.

4- این روش کاملا بی ضرر بوده و هیچ عارضه ای در بر نخواهد داشت .

5- بوتاکس باعث می شود تا پوست صاف شده و عضلات غیر ارادی غیر فعال شوند.

مراحل تزریق بوتاکس :

تزریق بوتاکس بدون درد و خونریزی خواهد بود و با استفاده از سرنگ های انسولین که بسیار نازک هستند مورد استفاده قرار می گیرند، تزریق بوتاکس زمان زیادی را نیاز ندارد و این اقدام حدود 5 دقیقه زمان لازم دارد . اگر مایل  باشید می توانید از بی حس کننده ها استفاده کنید. این موضوع را به متخصص پوست و مو ارائه دهید که مایل هستید کدام قسمت از پوست شما تحت تاثیر بوتاکس قرار بگیرد زیرا بوتاکس در اطراف چشم نیز تزریق می شود .

برچسب گذاری توسط , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 3 =